Projektowanie

Nad tworzeniem projektów dla Państwa pracuje nasz zespół młodych projektantów, którzy są absolwentami renomowanych wyższych uczelni artystycznych. W swej codziennej pracy wykorzystują zaawansowane narzędzia graficzne w celu przygotowania projektów, a następnie produktów łączących kombinację różnych materiałów, struktur, faktur i technik zdobienia, aby gotowa realizacja wraz z użytymi w niej efektami wzbudzała podziw i cieszyła oko.

Skontaktuj się z nami, a my BEZPŁATNIE przygotujemy dla Ciebie projekt.

Krok pierwszy

Skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie do firmy Decor za pomocą formularza kontaktowego lub mailowo. Nasi projektanci i graficy po zapoznaniu się z tematem przygotują dla Ciebie coś specjalnego ze szkła, stali nierdzewnej i innych materiałów. Możemy wykonać statuetki oparte na Logotypie firmy lub zaproponować coś bardziej uniwersalnego. Możliwe jest również zamówienie u nas indywidualnego projektu statuetki wraz z wykupieniem do niej praw autorskich.

Aby usprawnić proces projektowania prześlij nam poniższe informacje, a darmowe projekty zostaną przygotowane dla Państwa w ciągu 48 godzin:

  • Nazwa, data, miejsce imprezy / gali / uroczystości
  • Określ budżet
  • Określ ilość
  • Określ lub wybierz z oferty rodzaj nagrody
  • Przykładowe teksty
  • Mile widziane jest przesłanie logo firmy lub motywu graficznego (o ile został wcześniej przygotowany) oraz przykładowego tekstu (grafika wektorowa: CDR, PDF, EPS lub AI.).

Informacje te są niezbędne do przygotowania projektów.

Krok drugi

Projektujemy

W oparciu o przesłane materiały i po uzgodnieniu szczegółów przygotowujemy projekty. Proces projektowania najczęściej związany jest z wieloma konsultacjami, modyfikacjami i poprawkami. Fotograficzna wizualizacja jest ostatnim etapem projektowania i przygotowujemy ją bezpłatnie po ostatecznej akceptacji projektu 2D dla zamówień powyżej 2000zł (o ile czas na to pozwala).

Wycofanie się z zamówienia po przygotowaniu wizualizacji fotograficznej jak i przygotowanie wizualizacji fotograficznej dla zamówień poniżej 2000zł netto wiąże się z opłatą w wysokości 50zł netto za usługę opracowania tejże wizualizacji. (Projekt przygotowywany jest bezpłatnie)

Jeżeli czas i budżet na to pozwala możemy przygotować pokazowy prototyp statuetki lub innego wyrobu, jednak w znacznej większości przypadków wystarcza przygotowanie fotograficznej wizualizacji, co często jest najtańszym i najszybszym rozwiązaniem.

Krok trzeci

Akceptacja i realizacja

Personalizacja to ostatni etap przed uruchomieniem produkcji. Projekt “dopieszczany” jest poprzez odpowiedni dobór typografii oraz grafiki. Przed uruchomieniem produkcji spersonalizowane projekty trafiają do ostatecznej akceptacji. Dopiero po pisemnej akceptacji produkcja zostaje uruchomiona, dzięki czemu masz pewność, że wszystko zostanie wykonane wg. ustaleń. Zdarza się, że produkcja rusza zanim znani są laureaci, dlatego nazwiska zwycięzców wymagane są co najmniej 5 dni przed wysyłką.

Czas realizacji zamówień to zazwyczaj 2 tygodnie od akceptacji projektu do realizacji. Krótsze terminy realizacji są możliwe, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Krok czwarty

Dostawa

Z firmy DECOR codziennie odbierane są paczki krajowe i międzynarodowe. Kurierzy dostarczają przesyłki krajowe na ogół w ciągu 1-2 dni roboczych. Możliwy jest również odbiór osobisty. Przedmioty w paczce są bardzo starannie zabezpieczone wewnątrz jak i na zewnątrz. Jeśli doszłoby jednak do uszkodzenia przesyłki, koniecznym warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności kuriera protokołu zniszczenia, przesłanie go do nas wraz ze zdjęciami opakowania i zniszczonego przedmiotu.